головна ua декоративні штукатурки венеціанка методи нанесення матеріали фото ціни контакти

Tradeas Oikos Elf-deco Candis Blancolor Sandal Малярка Обои Плитка Опалення

 

Пандемія не привід відкладати ремонт, чи оздоблення приміщення,

а швидше привід негайно розпочинати!

 

Класичні та ексклюзивні будівельно - оздоблювальні роботи

Креативне оздоблення!

Персональний сайтмаляра - декоратора Гриненка Миколи Івановича

Ви зібралися зробити вдома ремонт? Шукаєте кваліфікованого майстра?

На цьому сайті Ви знайдете інформацію корисну при виконані ремонту чи оздобленні квартири, офіса, котеджа та інших споруд, ознайомитесь з головними виробниками та постачальниками будівельно-оздоблювальних матеріалів, технологією їх нанесення, а також знайдете висококваліфікованих майстрів.

Оздоблення стін - важлива частина будь-якого ремонту приміщення. Більшість віддають перевагу звичайним шпалерам, або фарбі, вважаючи, що це самі економічні та прості варіанти. Однак, естетично оригінально і доволі доступний варіант обробки стін. це декоративні штукатурки та фарби із різними ефектами.

Я займаюся нанесенням декоративних покриттів, таких як венеціанська штукатурка, марморіно, травертіни, ефектні декоративні фарби та штукатурки з перламутровими наповнювачами, та ін. Також співпрацюю з декількома досвідченими бригадами. які виконують майже всі види будівельно-оздоблювальніх робіт: монтаж гіпсокартона любої складності, арки, відкоси, поклейка плитки, шпатлівка (безпісчанка), поклейка різних шпалер від паперових до ексклюзивних, інші малярні роботи, покриття підлоги, електро та сантехничні роботи. Також виконуємо комплексний, капітальний, косметичний та євроремонт, безкоштовно допомагаємо в нескладному дизайні, чи знаходимо ліпших професійних дизайнерів.

Я велику увагу приділяю нанесенню декоративних матеріалів, передовому досвіду, підвищенню кваліфікації, хожу на всі виставки та майстер-класи в Києві, аналізую всю доступну інформацію про будівельно-оздоблювальні роботи (нові методи нанесення фактурних та венеціанських декоративних штукатурок, фарб, та інших покриттів).

 

Так як я сам безпосередньо займаюся виконаням робіт, то пропоную помірні ціни при досить високій якості.

Венеціанська штукатурка в техніці скаліола

Імітація заліза від Feidal

 

Зробити приміщення офісу, ресторану, квартири, чи іншого помешкання ексклюзивним можна за допомогою декоративних штукатурок і фарб, котрим я приділяю особливу увагу. При цьому вид Вашого приміщення буде неповторним, та залежатиме не тільки від вибраних декоративних матеріалів, а також від руки та фантазії майстра, дизайнера та безпосередньо Вашої.

фото

Марморін

 

фото

Венеціанська штукатурка

 

фото

Римська штукатурка від Oikos

 

Арабеско

 

Декоративні штукатурки по типу діляться на декілька основних груп, що повторяються у різних виробників:

-фактурні (рельєфні) декоративні штукатурки (марсельский воск, барокко, травертін, імітація рельєфа необробленого каменю, старої штукатурки, короїд, шуба, та інші) тонуються воском, лаком, або глазурями в прованському стилі, або покриваються водоемульсійною фарбою.

фото

Рельєфна штукатурка Clavel

фото мурано

рельєфна штукатурка

 

фото травертин

травертин

 

Марсельський віск

 

 

-Венеціанські штукатурки (stucco, marmorino та інші) - імітація полірованого мармура, наносяться в декілька шарів спеціальним веніціанським шпателем і заполіровуються. Можливе виконаня трафаретних малюнків, які досить ефектно виділяють приміщення та виглядають неначе в моноліті каменю.

фото
фото

 

фото

 

 

 

-декоративні фарби це фарби з різними ефектами - включеннями другого кольору, металічний, чи перламутровий блиск, ефект бархату та інше. Наносяться вони спеціальними щітками, валиками та шпателями.

фото
фото

 

фото

 

 

 

-рідкі шпалери - екологічно чистий продукт, виготовляється з волокон целюлози різного колору, приємні на дотик, звуко та теплоізолюючі.

Я зі свїми колегами самостійно виконуємо основну частину робіт, а при необхідності виконання деяких спеціальних робіт, чи для прискорення беремо й інших, вже провірених майстрів.

Виїзд майстра на обєкт та попередня оцінка робіт безкоштовна.

Головні види наших робіт:

Опис декоративних штукатурок

Майстер Гриненко Микола Іванович

тел. 0667728049, 0985996808

Київ, Бровари 2020