УЮТ В ДОМЕ

ua

декоративные штукатурки

   

Oikos

Tradeas

Fractalish

Elf-decor

Candis

Blancolor

Sandal

Покрытия от ACI

Плитка

Малярка

Обои

Жидкие обои

Гипсокартон.

Отопление

 

Товарыдля дома и гигиены

Amvay

 

Класичні та ексклюзивні будівельно - оздоблювальні роботи

Персональний сайт декоратора - облицювальника Гриненка Миколи Івановича

Ви зібралися зробити вдома ремонт? Шукаєте кваліфікованого майстра?

На цьому сайті Ви знайдете інформацію корисну при виконані ремонту чи оздобленні квартири, офіса, котеджа та інших споруд, ознайомитесь з головними виробниками та постачальниками будівельно-оздоблювальних матеріалів, технологією їх нанесення, а також знайдете висококваліфікованих майстрів.

Я та ще декілька досвідчених бригад виконуємо майже всі види будівельно-оздоблювальніх робіт: нанесення декоративно-оздоблювальних покриттів (декоративні штукатурки та покраски, цементно-полімерні покриття від АСІ, поклейка шпалер), монтаж гіпсокартона любої складності, арки, відкоси, поклейка плитки, шпатлівка (безпісчанка), поклейка різних шпалер від паперових до ексклюзивних, інші малярні роботи, покриття підлоги, електро та сантехничні роботи. Також виконуємо комплексний, капітальний, косметичний та євроремонт, безкоштовно допомагаємо в нескладному дизайні, чи знаходимо ліпших професійних дизайнерів.

Я велику увагу приділяю нанесенню декоративних матеріалів, передовому досвіду, підвищенню кваліфікації, хожу на всі виставки та майстер-класи в Києві, аналізую всю доступну інформацію про будівельно-оздоблювальні роботи (нові методи нанесення фактурних та венеціанських декоративних штукатурок, фарб, та інших покриттів).

 

Так як я сам безпосередньо займаюся виконаням робіт, то пропоную помірні ціни при досить високій якості.

фото
фото

 

Зробити приміщення офісу, ресторану, квартири, чи іншого помешкання ексклюзивним можна за допомогою декоративних штукатурок і фарб, котрим я приділяю особливу увагу. При цьому вид Вашого приміщення буде неповторним, та залежатиме не тільки від вибраних декоративних матеріалів, а також від руки та фантазії майстра, дизайнера та безпосередньо Вашої.

фото

Марморін

фото

Римська штукатурка від Oikos

 

фото

Венеціанська штукатурка

 

Декоративні штукатурки по типу діляться на декілька основних груп, що повторяються у різних виробників:

-фактурні (рельєфні) декоративні штукатурки (марсельский воск, барокко, травертін, імітація рельєфа необробленого каменю, старої штукатурки, короїд, шуба, та інші) тонуються воском, лаком, або глазурями в прованському стилі, або покриваються водоемульсійною фарбою.

фото

марсельский воск

фото мурано

рельєфна штукатурка

фото травертин

травертин

 

-Венеціанські штукатурки (stucco, marmorino та інші) - імітація полірованого мармура, наносяться в декілька шарів спеціальним веніціанським шпателем і заполіровуються. Можливе виконаня трафаретних малюнків, які досить ефектно виділяють приміщення та виглядають неначе в моноліті каменю.

фото
фото
фото

 

-декоративні фарби це фарби з різними ефектами - включеннями другого кольору, металічний, чи перламутровий блиск, ефект бархату та інше. Наносяться вони спеціальними щітками, валиками та шпателями.

фото
фото
фото

 

-рідкі шпалери - екологічно чистий продукт, виготовляється з волокон целюлози різного колору, приємні на дотик, звуко та теплоізолюючі.

Я зі свїми колегами самостійно виконуємо основну частину робіт, а при необхідності виконання деяких спеціальних робіт, чи для прискорення беремо й інших, вже провірених майстрів.

Виїзд майстра на обєкт та попередня оцінка робіт безкоштовна.

Головні види наших робіт:

  • Нанесення декоративних штукатурок: венеціанська, марсельский віск, старі стіни, рельєфні (фактурні) штукатурки тоновані в прованському стилі, короїд, шуба та інші.
  • Високоякісні малярні роботи: штукатурка, безпісчанка, шпаклівка, фарбування, шпалери та інше.
  • Монтаж гіпсокартону: від простих до складних систем, підвісні стелі.
  • Ексклюзивні методи оформлення стін та стель - покриття декоративними штукатурками та фарбами.
  • Фасадні декоративні покрття, утеплення.
  • Стійке декоративне покриття для стін, підлоги всередині та зовні (фасад, тераси, двір, садові дорожки, підїзди) - цементно-полімерне покриття від ACI.
  • Плитка.
  • Комплексний капітальний, чи косметичний євроремонт "під ключ".

Опис декоративних штукатурок

 

Гриненко Н.И., Чпссылка

Мой мир на mail.ru

Київ, Бровари 2015